top of page

Hakkımızda

KALİTE İÇİN DEĞER

 

DEĞER AKADEMİ 2004 yılından itibaren çeşitli kurumlarda devam eden eğitim aşkını tek bir çatı altına topladı. Birbirlerine inanmış ama kendilerinden çok öğrencilerine inanmış üç kişi ile başladı hayatına.

 

DEĞER AKADEMİ inanıyordu kurulduğu günlerde hiç bir başarının tesadüf olmadığına ve bu mütevazi başlangıcın önemli bir eğitim kervanına dönüşeceğine. En büyük sermayesi öğrencileriydi ve onların beklentileri mutlaka karşılanabilmeliydi. Bunu başaracak ruh olduğuna inanılarak çıkıldı yola ve hergeçen yıl daha da güçlenerek devam edildi.

 

DEĞER AKADEMİ ve kadrosu, sınavlara hazırlanan binlerce öğrencisinin SMMM Staja Giriş, SMMM Yeterlilik ve Bağımsız denetçilik sınavlarını başarıyla vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Sürekli güncellenen ve sınav müfredatına göre düzenlenmiş kazandıran yayınlarıyla,  öğrencilerine destek olan DEĞER AKADEMİ alanında lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Öğrencileri ile sadece eğitim paydasında birliktelik kurmayan DEĞER AKADEMİ öğrencilerinin geleceğine yönelik kariyer planlamasında da yol gösterici bir rol üstlenmektedir. Bu Bağlamda, iş bulamayan veya çalıştıkları iş yerlerinden ayrılan öğrencilerine her zaman destek olmaktadır.

 

“KURUMUMUZU BAŞARILI YAPAN BEKLENTİLERİNİZİN YÜKLEDİĞİ SORUMLULUK BİLİNCİDİR.

SMMM Zafer AYDIN
Prof.Dr.Ercan ÇALIŞ

SMMM – Bağımsız Denetçi

Ercan Hoca.jpg
Zafer Hoca.jpg
wpgif.gif
bottom of page